Erol Bulut yorumu: Pişman olacağını düşünüyorum!

Championship ekiplerinden Cardiff City’i çalıştıran Erol Bulut’la ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. İngiliz futbolunun sembol isimlerden Carlton Palmer, Erol Bulut’un Cardiff City’deki geleceğini değerlendirdi.

Erol Bulut’un Championship performansına dikkat çeken Carlton Palmer, “Cardiff’te harika bir iş çıkardı. Orta sıralarda yer alıyorlar ve play-off’a on puan uzaklıktalar. Erol Bulut göreve geldiğinde küme düşme tehlikesiyle karşı karşıyaydılar. Bu yüzden geri dönüş harika” dedi.

Cardiff City’nin yeni sözleşme görüşmeleri hakkında konuşan Carlton Palmer, “Görüşmelerin verimli geçip geçmediğini bilmiyorum ama diğer Avrupa kulüplerinin yanı sıra Fiorentina’nın da onunla ilgilendiği haberleri var. Cardiff’te gecikmenin ne olduğunu ve yaptığı işler göz önüne alındığında neden onunla sözleşme imzalamadıklarını bilmiyorum. Cardiff, bu işi bir an önce halledemediği için pişmanlık duyabilir” ifadelerini kullandı.

Cardiff City’nin Erol Bulut ile anlaşmak için geç kaldığını belirten Carlton Palmer şu sözleri dile getirdi:

“Sadece bir yıllık anlaşma imzaladı. Bu da serbest kalabileceği ve herhangi bir tazminat ödenmeyeceği anlamına geliyor. Bu gerçekten tuhaf bir durum. Kulübün, Erol Bulut’la görüşmelere geçen hafta başlamaya karar verdiği söyleniyor, bu çılgınca. Avrupa’dan gelen tekliflerle birlikte Erol Bulut’un Cardiff’le yeni sözleşme ihtimalinin düşük olduğunu ve Cardiff’in geç kaldığı için pişman olacağını düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir