İmamoğlu müjdeyi verdi: 1 milyon aileye kurban bağışı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Vakfı’na yapılan kurban bağışlarıyla 1 milyon aileye ulaşacaklarını duyurdu. İmamoğlu, X platformundan yaptığı paylaşımda bağışçılara teşekkür etti. Kurbanların kabul edilmesini ve gönüllerin birbirine yakınlaşmasını diledi.

“ALLAH KESENLERİN KURBANLARINI KABUL ETSİN”

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya platformu X üzerinden önemli bir duyuru yaptı. İstanbul Vakfı’na yapılan kurban bağışları sayesinde bu yıl 1 milyon aileye yardım ulaşacak. İmamoğlu, bağışçılara teşekkür ederek, “Allah kesilen kurbanları kabul etsin, tüm gönülleri birbirine yakınlaştırsın” dedi.

İstanbul Vakfı’nın bu başarısı, bağışçıların katkılarıyla gerçekleşti. İmamoğlu, bu büyük destek için minnettar olduğunu belirtti. Kurban bağışlarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

BAĞIŞÇILARA TEŞEKKÜR

Ekrem İmamoğlu, yaptığı paylaşımda, “Tüm bağışçılara teşekkürler” ifadesini kullandı. İBB ve İstanbul Vakfı, bu yılki kurban bağış kampanyasıyla rekor kırmayı hedefliyor. 1 milyon aileye yardım ulaştırılması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir