Motorola Razr+ 2024 hakkında yeni detaylar

Motorola’nın merakla beklenen yeni katlanabilir telefonu Razr+ 2024’e dair detaylı bir tanıtım videosu internete sızdırıldı. Tanınmış teknoloji sızıntıcısı Arsene Lupin tarafından paylaşılan bu video, cihazın tasarımını, özelliklerini ve renk seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Moto Razr+ 2024, özellikle ABD pazarı için bu isimle anılacak. Ancak globalde Motorola Razr 50 Ultra adıyla piyasaya sürülecek. 30 saniyelik videoda, Razr+ 2024’ün farklı açılardan görüntüleri yer alıyor ve cihazın tasarım unsurları ile renk seçenekleri vurgulanıyor. Önceki modellerle benzerlik gösteren telefon, daha büyük bir dış ekran ve daha ince çerçevelerle dikkat çekiyor.

Video, yeşil bir renk seçeneğini ortaya koyarken, diğer iki renk seçeneği ise kırmızı ve mor olarak görülüyor. Bu renklerin ABD pazarında biraz farklılık gösterebileceği de belirtiliyor.

Videoda kısaca bahsedilen “moto ai”, yapay zeka özelliklerinin entegrasyonuna işaret ediyor. Akıllı telefon sektöründe sıkça görülen bu trend, Motorola’nın da cihazlarında yer buluyor. Ayrıca, telefoto kamera ve suya dayanıklılık gibi özellikler de videoda onaylanmış durumda. Kullanıcı arayüzüne dair kısa bir bakış da videoda mevcut. Motorola Razr+ 2024, yani globalde bilinecek adıyla Razr 50 Ultra, 25 Haziran’da hem Çin’de hem de dünya genelinde resmen tanıtılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir