Sevgilisiyle aynı dövmeyi yaptırmıştı! ‘Ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak’

İrem Derici (37), geçtiğimiz aylarda gönlünü kendisinden yedi yaş küçük sporcu ve eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a kaptırmıştı. Evlenmesi beklenen çiftten kötü haber gelmiş; sevgilisinin ailesiyle tanışmış olan İrem Derici, Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını duyurmuştu.

Ünlü popçunun, ayrılıktan kısa bir süre sonra ise yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat’la aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, önceki akşam bir otelde gerçekleşen ve dijital içerik üreticilerinin ödül aldığı NO7 Influencers Awards’e katıldı.

Törende gazetecilerle bir araya gelen ünlü isim, Ramazan Bayramı nedeniyle iki hafta ekranlara ara veren ‘İnci Taneleri’ dizisini özlediğini ve dizilerde kötü karakterlerden yana olduğunu söyledi.

“DELİ GİBİ ‘İNCİ TANELERİ’ İZLİYORUM!”

“Deli gibi ‘İnci Taneleri’ izliyorum” diyen Derici, “Bayramdan sonra yayınlanan bölümünü izleyemedim, ara vermişti. Deli gibi izliyorum. Ben dizilerin her zaman kötü karakterlerini severim, iyileri sevmiyorum. Normal hayatta da iyileri sevmiyorum, kötüleri seviyorum” şeklinde konuştu.

Popçu, sevgilisi için boynuna yaptırdığı 21 dövmesiyle objektiflere poz verip, aynısını Gökhan Fırat’ın da yaptırdığını açıkladı.

“21 GÜZEL SAYI, DEĞİL Mİ?”

“Benim doğum günüm 21 mart, eniştenizin ki 21 nisan. Güzel sayı değil mi? ‘21 gram ruhun ağırlığı’ falan diye” şeklinde konuşan İrem Derici, şu ifadeleri kullandı:

Bir de eski bir dövmem vardı onu kapattırdım. Gökhan da gitti aynısını yaptırdı. Manyak. Neden bilmiyorum onun boynunun diğer yanında, benim burada böyle bir şey var. Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir